خرید و فروش انواع ماهی خشک شده مورد نیاز تولید پودر ماهی خالص تنها در شرکت فرآوری ماهی خشک شده جزیره مرجع خرید و فروش ماهی خشک شده انجام می شود. و تمامی شرکت ها و کارخانه هایی که نیاز به ماهی خشک شده دارند می توانند با مناسب ترین قیمت بهترین ماهی خشک شده را تهیه کنند ، شرکت فرآوری ماهی خشک شده جزیره یک تیم تخصصی تولید و فرآوری ماهی خشک شده در استان هرمزگان می باشد که به صورت مستقیم و بدون واسطه خرید ماهی خشک شده و فروش ماهی خشک شده مورد نیاز تمامی شرکت ها و کارخانه ها را تولید و تامین می کند.

ماهی خشک شده چیست ؟ ماهی هایی که به صورت مستقیم صید می شوند یا در ضمن صید جمع آوری می شوند پس از فرآوری و خشک کردن به روش آفتابی و در معرض نور مستقیم خورشید با هدف تبدیل ماهی خشک به پودر ماهی آماده می شوند و برای تبدیل ماهی خشک شده به پودر ماهی به کارخانه های تولید پودر ماهی عرضه می شود. ماهی خشک شده انواع مختلف ماهی ها را شامل می شود که در جنوب کشور روش های خشک کردن ماهی کاملا سنتی و استاندارد و با هدف حفظ کیفیت ماهی می شود.

شرکت فرآوری ماهی خشک جزیره یک تیم تخصصی در استان هرمزگان می باشد که با روش های کاملا سنتی و ارگانیک نسبت به فرآوری ماهی خشک اقدام می کند ، روش های خشک کردن ماهی به صورت سنتی و ارگانیک باعث ماندگاری کیفیت ماهی خشک شده می گردد در صورتی که خشک کردن ماهی با استفاده از دستگاه های پیشرفته باعث از بین رفتن کیفیت ماهی از جمله پروتئین خواهد شد به همین دلیل شرکت فرآوری ماهی خشک جزیره با سابقه چندین ساله به صورت کاملا سنتی و ارگانیک انواع ماهی خشک شده را تولید و در اختیار تولید کنندگان و مصرف کنندگان قرار می دهد.

 

مشتریان شرکت فرآوری ماهی خشک جزیره :

کارخانه های پودر ماهی

کارخانه های خوراک دام

کارخانه های خوراک طیور

کارخانه های خوراک آبزیان

کارخانه های خوراک میگو

کارخانه های خوراک ماهی

شرکت های فرآوری ماهی خشک

شرکت های صادارت ماهی خشک شده

کارخانه های تولید کود های درختی

 

انواع ماهی خشک شده تولید شده در شرکت فرآوری ماهی جزیره :

ماهی ساردین خشک شده

ماهی متوتا خشک شده

ماهی مخلوط خشک شده

ماهی ساردین و متوتا خشک شده

ماهی کاشغ خشک شده

گربه ماهی خشک شده

سفره ماهی خشک شده

 

در شرکت فرآوری ماهی جزیره خشک کردن ماهی به صورت  کاملا طبیعی و ارگانیک و در معرض تابش نور مستقیم نور آفتاب کاملا استاندارد و با کیفیت صورت می گیرد زیرا این روش باعث می شود خواص ماهی و کیفیت ماهی هرگز افت و از بین نروند این در حالی است که خشک کردن ماهی توسط بسیاری از شرکت های تولیدی با دستگاه های صنعتی  و تحت بخار و گرما انجام می شود که این روش های خشک کردن ماهی باعث از بین رفتن کیفیت و خواص ماهی شده و پروتئین و خالصی ماهی از بین می رود و ماهی خشک شده آنالیز مناسبی نخواهد داشت.

قیمت ماهی خشک شده در شرکت فرآوری ماهی خشک جزیره بسیار مناسب تر و ارزان تر از قیمت ماهی خشک شده در بازار خرید و فروش عمده ماهی خشک شده می باشد و مناسب بودن قیمت ماهی خشک شده حذف واسطه های بازار و فروش مستقیم ماهی خشک شده با قیمت مناسب و ارزان می باشد ، قیمت ماهی خشک شده توسط دلالان بازار بسیار گران می باشد و از این رو شرکت فرآوری ماهی جزیره هدف اصلی آن فروش مستقیم ماهی خشک شده و حذف واسطه های بازار می باشد.

 

کارخانه های ماهی خشک شده شرکت فرآوری ماهی جزیره :

کارخانه ماهی خشک شده چابهار

کارخانه ماهی خشک شده بوشهر

کارخانه ماهی خشک شده جنوب

کارخانه ماهی خشک شده قشم

کارخانه ماهی خشک شده هرمز

کارخانه ماهی خشک شده میناب

کارخانه ماهی خشک شده جاسک

کارخانه ماهی خشک شده بندرعباس

کارخانه ماهی خشک شده سرخون

کارخانه ماهی خشک شده سرچیل

کارخانه ماهی خشک شده هرمزگان

کارخانه ماهی خشک شده بندر لنگه

کارخانه ماهی خشک شده پارسیان

کارخانه ماهی خشک شده شیلات هرمزگان

کارخانه ماهی خشک شده شیلات ایران

 

شرکت ماهی جزیره مرجع خرید ماهی خشک شده ، فروش ماهی خشک شده ، قیمت ماهی خشک شده ، آنالیز ماهی خشک شده و از بهترین تولید کنندگان ماهی خشک در کشور می باشد.برای خرید مستقیم ماهی خشک با شرکت ماهی جزیره و کارخانه ماهی خشک جزیره تماس بگیرید تا بتوانید انواع ماهی خشک شده خالص را با کیفیت بالا و بهترین آنالیز ماهی خشک تهیه کنید. این شرکت از اولین شرکت های پیشرو در تولید ماهی خشک شده و فرآوری ماهی خشک شده در ایران و استان هرمزگان می باشد که حجم بسیار بالایی ماهی خشک شده را تولید و به بازار ماهی خشک شده عرضه می کند. شعار شرکت فرآوری ماهی خشک جزیره تولید بهترین و با کیفیت ترین ماهی خشک شده می باشد.

 

خرید ماهی خشک شده

اگر قصد خرید عمده ماهی خشک شده به صورت مستقیم از کارخانه و تولید کننده را دارید کارخانه ماهی خشک شده جزیره و شرکت ماهی جزیره بزرگ ترین کارخانه تولید ماهی خشک شده در خاور میانه تولید کننده انواع ماهی خشک شده مورد نیاز شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ماهی خشک در ایران می باشد. شرکت ماهی جزیره با استفاده از موقعیت استراتژیک استان هرمزگان و جنوب کشور بهترین و با کیفیت ترین ماهی خشک شده مورد نیاز تمامی شرکت ها و کارخانه ها را با بالاترین کیفیت و بهترین و مناسب ترین قیمت تولید و تامین می کند. برای خرید ماهی خشک شده با شرکت تماس بگیرید.

 

فروش ماهی خشک شده

کارخانه ماهی خشک جزیره مرجع فروش ماهی خشک شده در ایران  و بزرگ ترین تولید کننده ماهی خشک شده و فروش عمده ماهی خشک شده در ایران در حال فعالیت می باشد ، این کارخانه با فروش عمده ماهی خشک شده بهترین و با کیفیت ترین ماهی خشک شده مورد نیاز تمامی شرکت ها و کارخانه ها را تولید و تامین می کند. فروش مستقیم ماهی خشک شده تنها توسط شرکت ماهی جزیره انجام می شود و شما می توانید برای خرید عمده ماهی خشک شده مورد نیازتان با شرکت تماس بگیرید.

 

برای خرید و فروش ماهی خشک شده با مدیریت فروش تماس بگیرید.

۰۹۱۷۹۶۰۰۶۸۴  –  ۰۹۱۷۳۶۶۷۳۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس با مدیریت فروش