[us_page_title description=”1″ align=”center”]
  1. خانه
  2. chevron_right
  3. صادرات ماهی متو

شرکت فرآوری ماهی متو جزیره مرجع صادرات ماهی متو ، خرید ماهی متو صادراتی ، فروش ماهی متو صادراتی ، فرآوری ماهی متو برای صادرات می باشد. یکی دیگر از محصولات فرآوری شده در شرکت فراوری ماهی متو جزیره ماهی متو خشک شده صادراتی می باشد. که به صورتی ویژه و مخصوص صادرات فرآوری می شود محصول صادراتی در جهت مصارف خوراکی انسانی در صنایع تولیدی استفاده می شود. شرکت فرآوری ماهی متو جزیره ماهیانه ۶۰۰ تا ۸۰۰ تن ماهی متو خشک شده صادراتی را به کشورهای خلیج فارس و کشورهای آسیایی و آفریقایی صادرات میکند. اگر شما نیز قصد صادرات ماهی متو خشک شده صادراتی را دارید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید عمده ماهی متو صادراتی با شرکت فراوری ماهی متو جزیره تماس بگیرید. این شرکت اولین و بهترین شرکت ماهی متو خشک شده صادراتی در ایران می باشد متو خشک شده را مطابق با استاندارد جهانی فرآوری می کند.

خرید ماهی موتو

خرید ماهی متو خشک شده صادراتی

بسیاری از شرکتهای بازرگانی و صادراتی قصد خرید ماهی متو خشک شده صادراتی را دارند و نمی‌دانند چگونه خرید ماهی متو خشک‌شده صادراتی را انجام دهند تا بتوانند خرید ماهی متو خشک شده صادراتی با قیمت بسیار مناسب و ارزان خریداری کنند و به کشورهای مقصد صادرات کنند. ما به شما و این دسته از افراد توصیه می کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره صادرات ماهی متو خشک شده با کارشناسان فروش و مدیریت فروش شرکت فراوری ماهی متو جزیره با برند تجاری ماهی جزیره تماس بگیرید تا بتوانید از تجربه های ارزشمند این شرکت در حوزه صادرات ماهی متو خشک شده استفاده کنید همچنین شرکت فرآوری ماهی جزیره می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن عملیات فرآوری و تولید ماهی متو خشک شده صادراتی را برای شما انجام دهد و حتی پس از تولید ماهی متو صادراتی آن را برای شما به کشورهای مقصد صادرات را انجام دهد و شما می توانید در کشور مقصد ماهی مترو صادراتی ایران را از شرکت فراوری ماهی متو جزیره تحویل بگیرید.

 

فروش ماهی متو صادراتی

شرکت فراوری ماهی متو جزیره مرجع فروش ماهی متو صادراتی در ایران و خاورمیانه می باشد این شرکت دارای سابقه چندین ساله در حوزه فروش ماهی متو صادراتی و فرآوری ماهی متو صادراتی می باشد. در شما قصد عمده ماهی متو صادراتی را دارید فروش ماهی عمده صادراتی با برند تجاری ماهی متو جزیره آماده همکاری با شما در زمینه تولید ماهی متو خشک شده ، فراوری ماهی متو خشک شده ، صادرات ماهی متو خشک شده به سراسر جهان می باشد. شرکت فرآوری ماهی متو جزیره بزرگترین شرکت فروش ماهی متو صادراتی و مجری صادرات ماهی مترو خشک شده صادراتی در استان هرمزگان می باشد.

 

صادرات ماهی متو صادراتی

صادرات ماهی متو صادراتی به سراسر جهان تنها توسط شرکت فراوری ماهی متو جزیره با برند تجاری ماهی جزیره به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای و دارای سابقه چندین ساله انجام می شود این شرکت دارای بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت در حوزه تجارت ماهی متو صادراتی و صادرات ماهی متو صادراتی در ایران و استان هرمزگان می باشد. اگر شما قصد صادرات ماهی متو صادراتی را دارید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت صادرات ماهی متو با شرکت فراوری ماهی متو جزیره تماس بگیرید .

 

صادرات ماهی مترو صادراتی به چه کشور هایی انجام می شود؟

صادرات ماهی متو صادراتی به هند

صادرات ماهی متو صادراتی به سریلانکا

صادرات ماهی متو صادراتی به کویت

صادرات ماهی متو صادراتی به عمان

صادرات ماهی متو صادراتی به دبی

صادرات ماهی متو صادراتی به شارجه

صادرات ماهی متو صادراتی به روسیه

صادرات ماهی متو صادراتی به قزاقستان

صادرات ماهی متو صادراتی به آلمان

صادرات ماهی متو صادراتی به ترکیه

صادرات ماهی متو صادراتی به بحرین

صادرات ماهی متو صادراتی به چین

صادرات ماهی متو صادراتی به ژاپن

 

شرکت فرآوری ماهی متو جزیره در حوزه صادرات ماهی متو صادراتی چه فعالیت هایی را انجام می دهد؟

فرآوری ماهی متو خشک شده صادراتی

بسته بندی ماهی متو خشک شده صادراتی

بازاریابی و فروش ماهی متو خشک شده صادراتی در سراسر جهان

صادرات ماهی متو صادراتی به سراسر جهان

ترخیص ماهی متو صادراتی از گمرکات ایران

 

شرکت فرآوری ماهی متو جزیره مرجع تخصصی فرآوری کردن ماهی متو به صورت تخصصی در ایران و استان هرمزگان می باشد این شرکت دارای بیش از ۱۰۰ نیروی متخصص و حرفه ای در حوزه صید و صیادی ماهی متو ، فرآوری و خشک کردن ماهی متو ، بخش بسته بندی ماهی متو ، بازاریابی و فروش ماهی متو صادراتی می باشد. شرکت فرآوری ماهی متو جزیره پیشرو در حوزه کارآفرینی در صنعت آبزیان و فرآوری ماهی خشک شده در ایران می باشد که در حال حاضر بیش از ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم با این شرکت همکاری می کنند.

 

فرآوری ماهی متو برای صادرات

شرکت فراوری ماهی متو جزیره مرجع تخصصی فرآوری ماهی متو برای صادرات به سراسر جهان می باشد این شرکت با بهره گیری از تجهیزات روز و نیروهای متخصص و حرفه ای در حوزه فرآوری کردن ماهی متو خشک شده صادراتی پیشرو در حوزه صادرات ماهی متو خشک شده می باشد. اگر شما نیاز به خرید ماهی متو فراوری شده و صادراتی دارید میخواهید بهترین ماهی متو خشک شده صادراتی را از بهترین و معتبرترین شرکت فرآوری ماهی متو خشک شده خریداری کنید به شما توصیه میکنیم شرکت فراوری ماهی متو جزیره توجه کنید این شرکت اولین و که در حوزه صادرات ماهی متو خشک شده صادراتی به سراسر جهان می باشد.

 

میزان صادرات ماهی متو خشک شده شرکت فرآوری ماهی متو جزیره به سایر کشورها چقدر می باشد ؟

صادرات سالیانه ۱۰ هزار تن ماهی متو خشک شده به کشور سریلانکا

صادرات سالیانه ۱۷ هزار تن ماهی متو خشک شده به کشور امارات متحده عربی

صادرات سالیانه ۱۲ هزار تن ماهی متو خشک شده به کشور هند

صادرات سالیانه ۸ هزار تن ماهی متو خشک شده به کشور بحرین

صادرات سالیانه ۴ متو خشک شده به کشور کویت

صادرات سالیانه ۱۰ هزار تن ماهی متو خشک شده به دبی

 

صادرات سالیانه ۲۵ هزار تن ماهی متو خشک شده به کشورهای روسیه ، آلمان ، قزاقستان توسط تیم بازرگانی خارجی و بخش صادرات بین المللی ماهی مترو خشکیده شرکت فرآوری ماهی متو جزیره انجام می‌شود.

 

 

 برای خرید ماهی متو صادراتی و فروش ماهی متو صادراتی با مدیریت فروش تماس بگیرید.

۹۸۹۱۷۹۶۰۰۶۸۴  –  ۹۸۹۱۷۳۶۶۷۳۰۶

فهرست
تماس با مدیریت فروش