[us_page_title description=”1″ align=”center”]
  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پودر ماهی

شرکت ماهی جزیره مرجع فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی و از بهترین تولید کنندگان پودر ماهی می باشد. برای خرید مستقیم پودر ماهی با شرکت ماهی جزیره و کارخانه پودر ماهی جزیره تماس بگیرید تا بتوانید انواع پودر ماهی خالص را با کیفیت بالا و بهترین آنالیز پودر ماهی تهیه کنید.

پودر ماهی

 پودر ماهی یک محصول تولیدی از ماهی خشک شده و ماهی تر  می باشد که پس از پختن در دیگ های بخار مخصوص تولید پودر ماهی و آسیاب کردن آن تولید می شود و طبق آنالیز پودر ماهی در تولید خوراک میگو ، خوراک دام و طیور ، خوراک آبزیان کاربرد دارد .

پودر ماهی پس از تولید به شرکت های  تولید و فروش خوراک دام و طیور ، تولید و فروش خوراک آبزیان وتولید و فروش خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد.

این شرکت با فروش ماهی خشک شده و خرید ماهی خشک شده بهترین پودر ماهی خالص را تولید کرده و به بازار خرید و فروش پودر ماهی عرضه می کند.

پودر ماهی از اصلی منبع های تولید اسید های آمینه و پروتئین غنی مورد نیاز در خوراک میگو ، خوراک دام و طیور ، خوراک آبزیان می باشد.

خرید پودر ماهی

تمامی کارخانه های تولید خوراک دام و طیور ، آبزیان ، به منظور تامین پروتئین مورد نیاز در تولید انواع خوراک مورد نیاز بدن دام و طیور و آبزیان از منابع مختلف پروتئین های حیوانی و گیاهی استفاده می کنند .

در این بین پودر ماهی به عنوان غنی ترین منبع پروتئین همیشه جایگاه ویژه ای در تولید انواع خوراک های دام و طیور و آبزیان دارد.پودر ماهی خالص ترکیب اسید آمینه بسیار مناسبی برای دام و طیور و آبزیان دارد و میزان پروتئین غیر قابل تجزیه یا پروتئین عبوری از شکمبه نیز بالاست.

علیرغم خطرات و محدودیت هایی که پودر ماهی فراوری نشده دارد، چون منبع غنی انرژی، پروتئین، اسید های آمینه، کلسیم و فسفر است، استفاده از آن در جیره دام و طیور، البته با لحاظ کردن محدودیت مصرف آن به بهبود کیفی جیره کمک می نماید.

پودر ماهی یک اصطلاح عام برای یک ماده غذایی سرشار از مواد مغذی است که در درجه اول در رژیم های غذایی برای حیوانات اهلی مورد استفاده قرار می گیرد و گاهی به عنوان یک کود آلی با کیفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

تقریباً از هر نوع غذای دریایی تهیه می شود اما به طور کلی از ماهی های دریایی کوچک و ماهیان دریایی ریز گرفته شده که درصد زیادی از استخوان ها و روغن ها را شامل می شود ، معمولاً برای مصرف مستقیم انسان مناسب نیست.

فروش پودر ماهی

این ماهی ها بیشتر با اصطلاح “صنعتی” تلقی می شوند زیرا بیشتر آنها فقط با هدف تولید پودر ماهی و تولید روغن ماهی صید می شوند. موارد هم چون پودر ماهی و روغن ماهی یکی از معدود صنایع اصلی حیوانات امروزی است که هنوز هم به تکنیک “شکار و جمع آوری” بسیار متکی هستند.

ماهی ها را می توان در کشتی ها بعد از صید کردن نگهداری کرد و بعد  درکارخانه پردازش کرد یا تا زمانی که به یک مرکز فرآوری در ساحل منتقل نشود ، صید باید نگهداری می شود. ماهی یک ماده خام بسیار قابل فساد است و اگر به موقع فرآوری نشود ، فاسد خواهد شد. حفظ ماهی با استفاده از یخ بسیار رایج است.

ده ها سال قبل ، دانه ماهی و روغن ماهی پایه اصلی تولید خوک و طیور نبودند ، اما با رشد آبزی پروری از دهه ۱۹۶۰ به بعد این مواد عمدتاً به سمت تغذیه ماهی منحرف شده اند.

با داشتن مشخصات تغذیه ای بسیار گسترده ماهی ها ، استفاده از آنها به عنوان مواد خوراکی مرغ ها و گاوها مزایای بالقوه بزرگی دارد. کیفیت بالای آنها در قیمت بازار منعکس شده است. در این مقاله به انواع پودر ماهی که در ایران بکار می رود اشاره شده و توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

عوامل موثر بر کیفیت تولید پودر ماهی چیست ؟

۱ – نوع ماهی مورد نظر برای تولید پودر ماهی

ماهی ساردین برای تولید پودر ماهی

ماهی متوتا برای تولید پودر ماهی

ماهی کیلکا برای تولید پودر ماهی

ضایعات ماهی برای تولید پودر ماهی

ماهی میکتوفیده برای تولید پودر ماهی

۲ – مقدار چربی ماهی

ماهی بدون چربی

ماهی کم چرب

ماهی پر چرب

پودر ماهی جنوب

در سال ۱۳۶۷ یک فناوری جدید برای تولیدات ماهی در بندرعباس ایجاد شد که چشم اندازی تجاری و غذایی را به بهره برداری رساند.

پودر ماهی در این منطقه جنوب به طورکلی دارای خواص و فواید خاصی است و اما ماهی هایی که به ماهی جنوب معروف هستند در هنگام صید میگو همراه با آن وارد تور ماهی گیران می شوند و ارزشی از لحاظ اقتصادی ندارند اما آنها برای اینکه فرآوری شده و خشک شوند تا به پودر ماهی تبدیل شوند به کارخانجات مخصوص این کار فرستاده خواهند شد.

بیشترین استفاده ای که از این نوع پودر ماهی جنوب می شود برای دام و طیور است. آنها هم چنین برای خوراک آبزیان مورد استفاده قرار می گیرند. در مرغداری ها نیز برای غذای مرغ ها از پودر ماهی جنوب استفاده می شود.

مراحل تولید پودر ماهی به چه صورت می باشد؟

ابتدا ماهی را از آب گرفته

حمل به کارخانه پودر ماهی

جدا سازی و پختن ماهی

خنک کردن ماهی پخته شده

خشک کردن ماهی پخت شده

آسیاب کردن ماهی پخته شده

نتیجه نهایی آسیاب بدست آمدن پودر ماهی خالص

بسته بندی و فروش

پودری مقوی را برای دام و طیور بدست می آورند. این نوع پودر ماهی جنوب دارای پروتئین های بسیار زیادی است که برای حیوانات بسیار موثر است. شرکت فرآوری ماهی جزیره تولید کننده پودر ماهی جنوب بهترین و اصلی ترین پودرهای ماهی از هر نوع را در اختیار شما خواهد گذاشت.

پودر ماهی متوتا

ماهی متوتا که تقریبا نزدیک به ساحل زندگی می کند یک نوع ماهی بسیار ریز است که بیشتر در نزدیکی سطح دریا و در مناطق کم عمق زندگی می کنند.

باید بدانید که این ماهی ریز از نظر ارزشی دارای ارزش غذایی بسیار عالی است و در ایران در مناطقی همانند هرمزگان و جاسک صید خواهد شد.

این نوع ماهی را خشک می کنند و اما باید گفت نسبت به نوع ماهی های دیگر از ماندگاری بالایی برخوردار است. پودر ماهی متوتا دارای مصارف زیادی است و باید بدانید که علاوه بر اینکه این پودر برای غذای دام و طیور استفاده می شود برای محصولات کشاورزی و باغ ها به عنوان کود نیز استفاده خواهد شد.

کارخانه پودر ماهی

شرکت فرآوری ماهی جزیره با تجربه سالیان زیادی که در این راه قدم برداشته است  به تولید ماهی خشک و پودر ماهی می پردازید این شرکت پودر ماهی متوتا را تولید کرده و با مدیریت قوی خود بهترین پودرها را در اختیار افراد قرار می دهد.

چرا شرکت فرآوری ماهی جزیره:

شاید با خود فکر کنید چرا این شرکت؟ پاسخ این سوال بخاطر تجربیات ماست.

این شرکت دارای بهترین کارخانجات پودر ماهی چه برای خشک کردن و یا برای پودر کردن ماهی را دارا است. زمان تحویل پودر ماهی به تمامی مناطق در ایران به راحتی و در زمان مقرر شده صورت می گیرد.

این شرکت دارای تکنولوژی های پیشرفته برای پودر ماهی است و هم چنین دارای آزمایشگاه هایی است که کنترل کیفی محصولات را مورد بررسی قرار می دهد. این شرکت بهترین نوع پودر ماهی را به شما تحویل خواهد داد.

پودر ماهی کیلکا

باید ابتدا بدانید که پودر ماهی از خشک کردن ماهی ها و حتی میگو بدست می آید. یکی از ماهی هایی که پودر ماهی از ان گرفته می شود ماهی کیلکا است.

این نوع ماهی ها دارای روغن زیادی هستند و پودر ماهی در کل دارای انرژی بسیار بالایی است و سرشار از مواد معدنی هم چون ویتامین های گروه B هم چون B12 است كولين، نياسين، اسيد پانتوتنیک و ريبوفلاوين از مواردی است که درون پودر ماهی کیلکا نیز وجود دارد.

این نوع پودر منبع غذایی و پروتئینی موثر برای خوراک دام است. و دارای کربوهیدرات بوده، شما اگر می خواهید اطلاعاتتان کامل شود با توجه به تحقیقاتی که شرکت فرآوری جزیره توسط کارشناسان خود انجام داده است.

نتایج به شکلی ارائه می شود که آنها بیان می کنند پودر ماهی خشک سرشار اسید آمینه است و حیوانات به اسید آمینه نیاز فراوانی دارند.

انواع اسید آمینه ای که در این نوع پودر ماهی بکار رفته است می توان به ليسئين، متيونين و سيستئين اشاره کرد که این انواع مهم باعث می شوند هضم غذا برای حیوانات بسیار راحت تر صورت گیرد.

این محصول دارای میزان چربی و پروتئین های گیاهی بالایی است و هم چنین از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است.

عواملی که بر کیفیت محصولات پودر ماهی تاثیر مستقیم دارد؟

اینکه چه نوع ماهی برای پودر ماهی استفاده می شود بسیار دارای اهمیت است و یا اینکه در هنگام تولید از دمای پایینی استفاده شود، نوع تغذیه ماهی دارای اهمیت زیادی است،

اندازه ذرات و میزان چسبندگی و مقدار رطوبت، هم چنین چگونه محصولات را در انبار ذخیره کنیم دارای اهمیت زیادی است. در هنگامی که ماهی ها خشک می شوند زمانی که برای نگهداری از آنها طی می شود نیز دارای اهمیت فراوانی است.

بهترین وعده پودر ماهی از ماهی خام تهیه می شود. اما ، برای جلوگیری از شکست پروتئین و روغن ، ماهی خام اغلب با تخلیه ، سرمازدگی (سیستم های آب سرد ، مخلوط کردن یخ با ماهی) یا حفظ مواد شیمیایی (همراه با نیتریت سدیم یا فرمالدئید) فرآوری می شود.

مواد اولیه (ماهی خام یا ماهی نگهدارنده) از ۳ بخش عمده تشکیل شده است:

مواد جامد (ماده خشک بدون چربی)

روغن و آب.

پودر ماهی با یکسری اقدامات شامل پخت و پز ، فشار دادن ، خشک کردن و آسیاب تولید می شود.

بعد از پخت ، به طور کلی در دمای ۸۵-۹۰ درجه سانتیگراد ، ماهی پخته شده خشک می شود.

اینکه چگونه این مراحل انجام شود در کیفیت پودر ماهی بسیار موثر است.

پودر ماهی ساردین

پودر غذایی ماهی از قرن نوزدهم در شمال اروپا به عنوان خوراک دام و طیور استفاده شد و اکنون در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. تولید جهانی پودر ماهی طی دو دهه گذشته در حدود ۵ تا ۶ میلیون تن پایدار بوده است ، پرو و شیلی تولید کنندگان اصلی هستند. ماهی ساردین نیز در ایتالیا بیشتر به عنوان پودر ماهی استفاده می شود.

این نوع ماهی که بیشتر در جزایر آبی ایتالیا قبلا یافت می شود دارای یک نام ایتالیایی است و این نوع ماهی پروتئین های زیادی را درون خود جای داده است و در ایران نیز در خلیج فارس یافت می شود.

بیشتر در سطح و مناطق کم عمق دریا وجود دارد. پودر ماهی ساردین دارای دو روش برای خشک کردن است این دو روش با نام زمینی و هوایی معروف شده اند این نوع ماهی در دمای ۳۸ درجه سانتی گراد خشک می شود. کاربرد آن بیشتر برای خوراک دام و طیور و آبزیان است. البته این نوع پودر نیز برای کود های درختی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

پودر ضایعات ماهی

پودر ضایعات ماهی صید کردن و پختن و خشک کردن ضایعات ماهی ها است که به شکل پودر در می آیند. پودر ماهی و ضایعات ماهی از سالهای دور در تمدن های زیادی مورد استفاده قرار می گرفته است.

پودر ضایعات ماهی یا دانه ماهی یک کالای تجاری است که بیشتر از ماهی تهیه می شود که برای مصرف انسان در نظر گرفته نشده است.

از دانه ماهی معمولاً برای تغذیه حیوانات مزرعه در محیط های کشاورزی استفاده می شود. از آنجا که از نظر کالری متراکم و ارزان است ، می توان از دانه ماهی و ضایعات ان در رشد محصولات مزارع و تعداد حیوانات مزرعه ای که تولید و تغذیه مناسب داشته باشند استفاده می شود.

پودر ضایعات ماهی از استخوانها و ساقهای باقی مانده از ماهی های صید شده توسط شیلات تجاری ساخته می شود. اکثریت قریب به اتفاق ماهی هایی که از آنها ماهی دانه ای تولید می شود و گاهی نیز از میگو استفاده خواهد شد. شکل  آن پودری یا کیکی می گیرد.

این شکل با خشک کردن ماهی یا صید ماهی و سپس آسیاب کردن آن به دست می آید. اگر ماهی مورد استفاده یک ماهی چرب باشد ، ابتدا برای استخراج بیشتر روغن ماهی فشرده می شود.

شرکت فراوری جزیره در ایران بیشتر فروش پودر ماهی در تهران و فروش پودر ماهی در مشهد را ساپورت می کند.

پودر غذایی ماهی منبع عالی پروتئین بسیار هضم پذیر ، اسیدهای چرب امگا ۳ با زنجیره طولانی (EPA و DHA) و ویتامین ها و مواد معدنی ضروری است (IFOMA، ۲۰۰۱). کیفیت پودر ماهی به ماده اولیه استفاده شده و روش پردازش در آن بستگی دارد.

فروش پودر ماهی در تهران و مشهد

با توجه به انچه که در مقاله بالا بیان شد در کل پودر ماهی برای خوراک دام و طیور است و به دلیل داشتن پروتئین زیاد برای دام ها و اینکه از چربی مناسبی ۱۸ تا ۲۲ درصد را داراست شرکت فراورده جزیره در تهران فروش پودر ماهی در تهران را به شکل کلی انجام داده و بدون هیچ گونه واسطه ای تمامی انواع پودرهای خشک شده را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

این نوع پودر ماهی خشک شده و فراوری شده توسط شرکت جزیره در مشهد نیز انجام شده و شما با بهترین پودرهای ماهی که بسیار مغذی هستند مواجه خواهید شد.

قطعا برای اولین بار امتحان کنید متوجه خواهید شد که همکاران پرتلاش ما در این شرکت با آزمایشهایی که انجام داده اند سعی کرده اند با توجه به تکنولوژی های روز بهترین نوع محصولات را به شما تحویل دهند.

هرگونه مشاوره توسط کارشناسان ما برای دو شهر مشهد و تهران روزانه داده خواهد شد.

قیمت پودر ماهی

قیمت پودر ماهی در بازار متغیر است. برای هر نوع پودر قیمت پودر ماهی برای دام و برای آبزیان یا برای استفاده به عنوان کود گیاهی تعیین خواهد شد.

بسته به منبع ماهی یا فرآورده های جانبی ماهیگیری مورد استفاده و همچنین بر میزان فناوری فرآوری شده ، انواع مختلفی از ماهی در بازار وجود دارد که تبدیل به پودر می شوند.

پودر ماهی یک آرد قهوه ای کم و بیش درشت است که بسته به قیمت مصوبی که داده می شود نرخ آن تعیین خواهد شد. با شرکت فرآورده ماهی جزیره همراه باشید.

این مقاله برای اطلاعات بیشتر خوانند گان ارائه شده است. این  شرکت با توجه به داشتن کارشناسان حرفه ای و علمی بهترین نوع پودرهای دریایی را تهیه دیده است.

هر نوع پودر ماهی در این شرکت فراوری شده و شما می توانید به راحتی با یک تماس هر نوع پودری دسترسی پیدا کنید. این شرکت به شما مشاوره خواهد داد و سوالات شما توسط کارشناسان ما پاسخ داده می شوند. باید بدانید که حیوانات نیاز زیادی به این نوع پودر ماهی دارند.

فروش پودر ماهی

کارخانه پودر ماهی جزیره مرجع فروش پودر ماهی در ایران بزرگ ترین تولید کننده پودر ماهی و فروش عمده پودر ماهی در ایران در حال فعالیت می باشد ، این کارخانه با فروش عمده پودر ماهی بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیاز تمامی شرکت ها و کارخانه ها را تولید و تامین می کند.

فروش مستقیم پودر ماهی تنها توسط شرکت ماهی جزیره انجام می شود و شما می توانید برای خرید عمده پودر ماهی مورد نیازتان با شرکت تماس بگیرید.

خرید پودر ماهی

اگر قصد خرید عمده پودر ماهی به صورت مستقیم از کارخانه و تولید کننده را دارید کارخانه پودر ماهی جزیره و شرکت ماهی جزیره بزرگ ترین کارخانه تولید پودر ماهی در خاور میانه تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت پودر ماهی در ایران می باشد.

شرکت ماهی جزیره با استفاده از موقعیت استراتژیک استان هرمزگان و جنوب کشور بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیاز تمامی شرکت ها و کارخانه ها را با بالاترین کیفیت و بهترین و مناسب ترین قیمت تولید و تامین می کند. برای خرید پودر ماهی با شرکت تماس بگیرید.

کارخانه پودر ماهی

کارخانه های پودر ماهی بسیار زیادی در جنوب کشور وجود دارند و یکی از بهترین کارخانه های پودر ماهی در ایران و جنوب کشور شرکت ماهی جزیره می باشد که بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی جنوب را با توجه به کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف تولید می کند .

دارای بیش از ۵۰ مشتری ثابت در سراسر کشور می باشد که هر ماه تامین کننده بیشترین پودر ماهی در کشور می باشد ، این شرکت خود اولین تولید کننده پودر ماهی خالص در جنوب می باشد که انواع پودر ماهی را متناسب با نیاز شرکت ها و کارخانه ها تولید می کند.

خرید پودر ماهی

قیمت پودر ماهی

قیمت پودر ماهی تولید شده در کارخانه پودر ماهی جزیره نسبت به تمامی کارخانه های پودر ماهی در ایران مناسب تر می باشد ، همچنین کیفیت پودر ماهی تولید شده در این کارخانه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده به گونه ای که شرکت ماهی جزیره تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شما شرکت ها و کارخانه ها در سراسر کشور می باشد.

قیمت پودر ماهی شرکت ماهی جزیره به دلیل مناسب بودن از مزایای رقابتی بسیار بالای در بازار خرید و فروش پودر ماهی برخوردار می باشد. شما با خرید پودر ماهی از کارخانه ماهی جزیره بهترین پودر ماهی را تهیه کنید.

آنالیز پودر ماهی

آنالیز پودر ماهی تولید شده در شرکت ماهی جزیره مناسب برای استفاده در صنایع مختلف مورد نیاز شرکت ها و کارخانه ها در ایران و خارج از کشور می باشد. تمامی آنالیز پودر ماهی شرکت ماهی جزیره مورد استفاده تمامی شرکت ها و کارخانه ها می باشد ،

شرکت های بسیار زیادی به دنبال آنالیز های پودر ماهی خوب هستند که شما ما بهترین آنالیز های پودر ماهی را در سطح خاور میانه ارائه می کند شما می توانید با خرید پودر ماهی و فروش پودر ماهی و با قیمت پودر ماهی مناسب و مورد نیاز تمامی صنایع تامین کنید.

خواص پودر ماهی

خواص پودر ماهی نسبت به تمامی کود ها و خوارک های مورد استفاده در صنایع غذایی دام و طیور بیشترین خاصیت پودر ماهی را دارد ، خواص پودر ماهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که بسیاری از افراد از خواص پودر ماهی بی اطلاع هستند و هیچگونه آشنایی و اطلاعاتی در خصوص خواص پودر ماهی ندارند ،

خواص پودر ماهی و خاصیت های پودر ماهی در غذای دام و طیور ، خوارک میگو ، کود های درختی و غذای آبزیان فوق العاده می باشد. پودر ماهی به دلیل خواص بسیار بالای در نزد تولید کننده به دلیل خواص پودر ماهی از استقبال بالایی برخوردار است.

کاربرد پودر ماهی

کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف تولیدی می باشد که شرکت های بزرگ باتوجه به نیاز خود و کاربرد پودر ماهی برای آنها از آن در سیستم تولید خود استفاده می کنند ، کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف با توجه به نیاز های آنها می باشد ، اهمیت ارزش بالای پودر ماهی به دلیل خواص پودر ماهی و کیفیت آن و آنالیز بسیار خوبی که دارد می باشد.

کاربرد های پودر ماهی بیشتر در کارخانه تولید غذای دام ، کارخانه تولید غذای طیور ، کارخانه تولید غذای آبزیان ، کارخانه تولید غذای میگو می باشد و در بسیاری از موارد کاربرد پودر ماهی به عنوان کود های درختی نیز می باشد.

خرید و فروش پودر ماهی

خرید و فروش پودر ماهی

خرید و فروش انواع پودر ماهی در بازار پودر ماهی ایران بسیار داغ می باشد و امروزه اهمیت تولید پودر ماهی در کارخانه های تولید پودر ماهی بسیار بالا است یکی از این مولفه ها آنالیز های بسیار خوب پودر ماهی و خواص پودر ماهی تولیدی در کارخانه های تولید پودر ماهی و بازار خرید و فروش انواع پودر ماهی می باشد .

شرکت هایی که تولید کننده انواع پودر ماهی در بازار فروش عمده پودر ماهی و خرید عمده پودر ماهی هستند آنالیز های بسیار دقیق را جهت خرید عمده پودر ماهی و فروش عمده پودر ماهی به شرکت ها و کارخانه های پودر ماهی ارائه می کنند.

پودر ماهی در تغذیه دام

کاربرد پودر ماهی در تغذیه دام از مهمترین اولویت های بسیار مهم و اساسی پودر ماهی می باشد ، بسیاری از کارخانه های تولید غذای دام و طیور از پودر ماهی در تغذیه دام و تولید غذا استفاده می کنند .

چندین سال است که پودر ماهی در تغذیه دام به عنوان یکی از مکمل های اصلی و اساسی شناخته شده است و کاربرد های بسیار بالای پودر ماهی در غذای دام و تولید انواع غذای دام ارزش این محصول را در بازار پودر ماهی چندین برابر کرده است. پودر ماهی در تغذیه دام اولویت اول بازار پودر ماهی می باشد.

خرید عمده پودر ماهی

بسیاری از افراد ، شرکت ها و کارخانه به دنبال خرید عمده پودر ماهی هستند و می خواهند خرید عمده پودر ماهی با کیفیت بالا و قیمت مناسب از کارخانه های تولید پودر ماهی خریداری کننده که بتوانند بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیازشان را تهیه کنند که از آنالیز بسیار خوبی برخوردار باشد و شرکت ماهی جزیره بهترین شرکت برای خرید عمده پودر ماهی مورد نیاز شما به صورت مستقیم می باشد.

فروش عمده پودر ماهی

کارخانه ها ، افراد و شرکت های بسیاری به دنبال کارخانه و شرکت فروش عمده پودر ماهی هستند تا بتوانند بهترین پودر ماهی تولید شده از بهترین ماهی خشک شده را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنند ، شرکت ماهی جزیره اولین شرکت فروش عمده پودر ماهی در ایران تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شرکت ها و صنایع مختلف در ایران می باشد که فروش عمده پودر ماهی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.

فروش پودر ماهی

تجهیزات خط تولید پودر ماهی شرکت فرآوری ماهی جزیره عبارتند از :

دیگ‌های بخار پخت ماهی تر و خشک

دستگاه‌های TVN‌ گیری

چربی‌گیری از پودر ماهی

رطوبت‌گیری آسان

آسیاب کن پودر ماهی

دستگاه کیسه پرکن

روش تولید پودر ماهی به روش کانتنیوس یا پیوسته در شرکت فرآوری ماهی جزیره

در روش کانتنیوس تولید پودر ماهی در شرکت فرآوری ماهی جزیره روشی استانداری است که در این سیستم مواد اولیه به مقدار کم و اندک ولی به صورت پیوسته و منظم و بدون وقفه به روش پخت کردن ماهی خشک و تر و پرس و خشک کردن صورت می گیرد .

مدت تولید پودر ماهی در روش فوق از ابتدای ورود مواد اولیه تا مرحله کیسه گیری حدود ۴۰ دقیقه زمانبر است که با توجه به زمان اندک تولید کیفیت نوع پودر ماهی تولیدی در این شرکت بالا می باشد.

فرآیند تولید پودر ماهی در شرکت فرآوری ماهی جزیره :

تحویل گیری ماهی خشک و تر :

تحویل گیری ماهی خشک و تر شامل دو دسته ماهی ضایعات کنسروی که شامل گوشت خرد شده و استخوان برگشت داده شده از کنسرو سازی و گروه بعدی نیز شامل ماهی های غیرماکول و یا ماهیهائی که چندان مصرف انسانی ندارند، می باشند. که بعد از تحویل گیری و شستشو توسط بالابر حلزونی به سمت سالن تولید با استفاده از بروز ترین سیستم ها هدایت می گردد.

پخت ماهی

در این دستگاه که طول آن ۴ متر می باشد بار ضایعات از اطاق تحویل گیری توسط بالابر به این قسمت هدایت شده و از جداره دستگاه بطور غیر مستقیم تا حدود ۱۷۰ درجه سانتی گراد و از داخل نیز بخار مستقیم تا دمای ۲۲۰ درجه سانتی گراد به آن داده شده تا بار بصورت له شده و داغ بعد از ۵ دقیقه وارد مرحله پرس شود.

پرس:

در مرحله پرس بار ضایعات به روش پرس حلزونی پرس شده تا حدود ۷۰% خون، آب و چربی آن گرفته شده و الباقی به صورت تفاله خشک وارد مرحله خشک گردد.

خشک کردن:

بار پرس شده در این قسمت که به طول ۱۲ متر است و در دمای غیر مستقیم ۱۸۰ درجه سانتی گراد می باشد به جلو رانده می شود که در آخر پودر حاصل کاملا خشک و داغ می باشد و به قسمت سرد کن هدایت می شود.

سرد کن:

در این قسمت پودر داغ توسط هوای سرد مستقیم و جداره سرد دستگاه که با سیستم خنک کن سرد می شود، گرمای آن گرفته و در همین مرحله به مقدار ۷ در هزار آنتی اکسیدان اضافه می گردد.

آسیاب و کیسه گیری:

پودر خروجی از سرد کن به طرف آسیاب هدایت شده و سپس توسط دستگاه پنومات و پرکن کیسه گیری می شود و بعد توسط سردوز، گونیها دوخته و آماده می گردد.

پودر ماهی شرکت ماهی جزیره مناسب چه شرکت هایی می باشد ؟

شرکت ها و کارخانه های تولید غذای دام

شرکت ها و کارخانه های تولید غذای طیور

شرکت ها و کارخانه های تولید غذای آبزیان

شرکت ها و کارخانه های تولید خوراک پرورش میگو ها

شرکت ها و کارخانه های تولید کود های درختی و باغی

آنالیز پودر ماهی

چه پودر ماهی هایی در شرکت ماهی جزیره تولید و تامین می شود ؟

پودر ماهی ضمن صید تولید شده از انواع ماهی های ضمن صید دریای خلیج فارس و عمان

پودر ماهی ساردین تولید شده از انواع ماهی ساردین با کیفیت بالا و بهترین آنالیز

پودر ماهی فانوس ماهیان تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین فانوس ماهیان صید شده

پودر ماهی کلیکا تولید شده از بهترین ماهی هایی که برای تولید پودر ماهی کلیکا کاربرد دارد.

پودر ماهی متو تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین ماهی متو صید خلیج فارس و دریای عمان

پودر ماهی تر تولید شده از بهترین روش های پخت و تولید پودر ماهی تر

پودر ماهی خشک تولید شده از بهترین روش های پخت و تولید پودر ماهی خشک

کارخانه پودر ماهی

چرا باید پودر ماهی را از شرکت فرآوری ماهی جزیره خریداری کنیم؟
تحویل سریع و آسان
تحویل سریع و آسان پس از عقد قرارداد تولید پودر ماهی یکی از بهترین خدمات تولید و فروش پودر ماهی توسط شرکت فرآوری ماهی جزیره می باشد. 
ارسال و نمایندگی در سراسر کشور
خرید و فروش پودر ماهی در تهران
خرید و فروش پودر ماهی در کرج
خرید و فروش پودر ماهی در مشهد
خرید و فروش پودر ماهی در شیراز
خرید و فروش پودر ماهی در چابهار
خرید و فروش پودر ماهی در کنارک
خرید و فروش پودر ماهی در کرمان
خرید و فروش پودر ماهی در جاسک
خرید و فروش پودر ماهی در میناب
خرید و فروش پودر ماهی در رودان
خرید و فروش پودر ماهی در رفسنجان
خرید و فروش پودر ماهی در تبریز
تولید پودر ماهی صادراتی با بهترین کیفیت
شرکت فرآوری ماهی جزیره بزرگترین کارخانه پودر ماهی خاورمیانه تولید کننده پودر ماهی صادراتی در ایران می باشد.
صادرات پودر ماهی به چه کشور هایی انجام می شود ؟
صادرات پودر ماهی به سریلانکا
صادرات پودر ماهی به کویت
صادرات پودر ماهی به اندونزی
صادرات پودر ماهی به  افغانستان
صادرات پودر ماهی به  پاکستان
صادرات پودر ماهی به  عراق
صادرات پودر ماهی به  ترکیه
صادرات پودر ماهی به  برزیل
صادرات پودر ماهی به عمان
صادرات پودر ماهی به هند
صادرات پودر ماهی به امارات متحده عربی
صادرات پودر ماهی به روسیه
صادرات پودر ماهی به چین
صادرات پودر ماهی به مالزی
صادرات پودر ماهی به قطر
لیست کارخانه های پودر ماهی طرف قرارداد با شرکت ماهی جزیره

کارخانه پودر ماهی قشم

کارخانه پودر ماهی هرمز

کارخانه پودر ماهی میناب

کارخانه پودر ماهی کنارک

کارخانه پودر ماهی چابهار

کارخانه پودر ماهی شیراز

کارخانه پودر ماهی مشهد

کارخانه پودر ماهی اصفهان

کارخانه پودر ماهی تبریز

کارخانه پودر ماهی یزد

کارخانه پودر ماهی قم

کارخانه پودر ماهی جاسک

کارخانه پودر ماهی بندرعباس

کارخانه پودر ماهی سرخون

کارخانه پودر ماهی سرچیل

کارخانه پودر ماهی هرمزگان

کارخانه پودر ماهی بندر لنگه

کارخانه پودر ماهی پارسیان

کارخانه پودر ماهی شیلات هرمزگان

کارخانه پودر ماهی شیلات ایران

 

برای خرید و فروش عمده انواع پودر ماهی با شرکت ماهی جزیره تماس بگیرید.

۹۸۹۱۷۹۶۰۰۶۸۴   –   ۹۸۹۱۷۳۶۶۷۳۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس با مدیریت فروش